2009,Güncel Haberler, Albümler,kimdir?,2012 formalar

Merak Ettiğiniz Her Ne Varsa!

Sponsorlu Ba?lant?lar

TRT 1 ekranlarında çok yakında yepyeni bir dizi başlayacak. Dizinin adı Zengin Kız Fakir Oğlan. Çok sevilen karakterlerin oynadığı dizinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizler için araştırdık. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi konusu sıradan bir bankacı olan Nurhan’ın zengin bir kıza aşık olup aileye damat adayı olmasıyla başlıyor. Fakat Zengin kızın babası Kemal  damat adayını kızına layık görmüyor ve evlenmelerini istemiyor. Bu olaylar zincirinde muhteşem bir komedi dizisi olacak.

Zengin Kız Fakir Oğlan dizi oyuncuları, Ufuk Özkan, Ecem Özkaya, Ayda Aksel ve Hüseyin Avni Danyal, Mahir İpek, Şeyla Halis, Kemal Kuruçay ve Gözde Okur’dur. Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yapacağı dizi TRT 1 ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Zengin Kız Fakir Oğlan Mint Yapım ayrıcalığıyla ekranlara gelecek.

zengin kız fakir oğlan


Sponsorlu Ba?lant?lar

Sizden gelenler:

zengin kızla fakir erkek oyuncuları,zengin kızla fakir erkek oyuncu kadrosu,zengin kızla fakir erkek oyuncuları isimleri,zengin kiz fakir oglan bayan sanatcilar,zengin kızla fakir erkek oyuncuları kimler,zengin kız fakir oğlandaki bankacı kim