2009,Güncel Haberler, Albümler,kimdir?,2012 formalar

Merak Ettiğiniz Her Ne Varsa!

Sponsorlu Ba?lant?lar

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 15 Aralık 2012 tarihli yayınında gösteri yapan Emir Başar Gülsever herkesi kırdı geçirdi. Jürinin de beğenisini kazanan Emir 3 evet alarak bir daha ki tura geçme hakkı kazandı.  Jüriye verdiği ters cevaplarla herkesi gülme krizine sokan 3 buçuk yaşındaki yarışmacı Emir Başar önce nothing ever daha sonra Ankara’nın bağları ve en son Gangnam style şarkısını söyleyip danslarını yaparak herkesin beğenisini topladı. Danslarını yaparken yer yer pantolonunu indiren yer yer herkesi güldürecek hareketler yapan küçük Emir jüriyle konuşmalarıyla da yarışmaya renk kattı. Kendisine arkadaşlarının ve ailesinin Gangnam dediğini söyleyen küçük Emir Başar Gülseveri mutlaka izlemelisiniz. Yetenek Sizsiniz Emir İzlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

15 Aralık Cumartesi Yetenek Sizsiniz yarışmasının küçük Emir’i Türkiye’nin ilgisini hızla çekecek. Ve internette izlenme rekorları kıracağa benziyor. Orjinal videoyu izlemek istiyorsanız aşağıdaki videoya mutlaka tıklayın. Yetenek Sizsiniz Emir İzle ve gülmeye hazır ol.

YouTube Preview Image

 


Sponsorlu Ba?lant?lar

Sizden gelenler:

emir başar gülsever nothing,yetenek sizsiniz 3 buçuk yaşındaki çocuk,emir başar gülseveri,yetenek sizsiniz emir nothing,yetenek sizsiniz küçük yarışmacılar,yetenek sızsınız turkıye 3 bucuk yasındakı cocuk